• Cuma 26 ° / 13 ° Güneşli
  • Cumartesi 27 ° / 10 ° Güneşli
  • Pazar 28 ° / 10 ° Güneşli

?Hain terörün karşısındayız?

?Hain terörün karşısındayız?

 

Vali´ye tekmil verdiler!

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kırıkkale şube Başkalığı heyet halinde Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz´ı makamında ziyaret etti.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kırıkkale şubesi Başkan Yusuf Erdoğan Başkanlığında yönetim Kurulu üyeleri olarak hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak ve hem de güncel olayları değerlendirmek amacıyla Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz´ı ziyaret ettiler. TEMAD Kırıkkale Şube Başkanı Yusuf Erdoğan ziyarette Vali Haktankaçmaz´a Kırıkkale´de göreve başlamasından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Erdoğan ? ilimizde kamu yararına kurulan derneklerden biriyiz ve ilimizin askeri dernekler anlamında temsilcisiyiz. Üyelerimize sosyal anlamda birliktelik duygusu ile hareket etmesini ve yardımcı olunmasını önceleyen derneğimizin üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu anlamda emekli askerler ile kamu alanında mülkü amirlerimiz arasındaki bağı daha da güçlendirmek amacındayız? dedi.

ÇOK ÜZÜNTÜLÜYÜZ

Şube Başkanı Yusuf Erdoğan ve yönetim Kurulu üyeleri son günlerde yaşanan haince darbe girişiminden dolayı son derce üzgün olduklarını beyan ettiler ve Başkan Erdoğan ? asker bile demekte zorlandığımız hain terör olayına şerefli silahlı kuvvetlerin adının karıştırılması bizleri son derece üzmüştür. Darbe girişimini ilk duyduğumuz gece derhal tavrımızı koyduk ve demokrasi nöbetinde yerimizi aldık. Bugünde bu nöbete şerefle devam ediyoruz. Bizler Devlet Millet Bayrak ezan anlayışı ile her türlü hain terörün karşısındayız. ? dedi.

AYNI KEFEDE DEĞİL

Ziyarete memnun olduğunu ve anlamlı bulduğunu belirten Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz ise yapmış olduğu konuşmada ? gözü dönmüş bir takım üniformalı terör örgütü mensubunun silahlı Kuvvetler içinden çıkmış olması tüm Silahlı Kuvvetlere mal edilemez. Silahlı Kuvvetler bizlerin göz bebeğidir. Asla yıpranmasına izin vermeyiz. Terör örgütü ve yapmış olduğu darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Millete rağmen bir şey olmayacağını herkes gördü. Sizlerin de bu amaçlı faaliyetlerini takdirle karşılıyorum? şeklinde konuştu.