Anahtar Kelimeler: Hizmet nöbetine teşekkür
  • Cuma 26 ° / 13 ° Güneşli
  • Cumartesi 27 ° / 10 ° Güneşli
  • Pazar 28 ° / 10 ° Güneşli

Hizmet nöbetine teşekkür

Hizmet nöbetine teşekkür

 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde çalışan, Demokrasi nöbetlerinde görev alan hizmet elamanlarına Genel Sekreter Op.Dr. Mustafa Boyabatlı tarafından teşekkür belgesi verildi.

HASSASİYET GÖSTERDİLER

Boyabatlı 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın daveti üzerine vatandaşların başlattığı demokrasi nöbetlerine ve mitinglerine katılan tüm personele teşekkür etti. Boyabatlı, 15 Temmuz gecesi demokrasiye ve halk tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanına karşı yapılan darbe girişiminin ardından tüm vatandaşlar ve personellerin, demokrasiyi koruma adına milli birlik, beraberlik ve dayanışmanın en iyi şekilde temsil edildiği demokrasi nöbetlerine ve mitinglerine katılarak hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

DENİZDE BİR DAMLA

Boyabatlı, "Personelimizle hem demokrasi nöbeti tutuk, hem de  "çorbada bir tuzumuz olsun" düşüncesiyle demokrasi nöbetçilerine çeşitli ikramlar da bulunduk. 15 Temmuz da kahramanlık gösteren şehitlerimiz ve Gazilerimizin  yaptığı fedakarlığın yanında bizim yaptığımız bu hizmet, denizde bir damladır. Geceleri demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarımıza ikramlarla hizmette bulunup, sabahları da mesaisine gelen ve işlerini aksatmadan yürüten tüm personelimize can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu vesileyle 14 arkadaşımıza teşekkür belgesi vererek kendilerini onurlandırdık. Yüce Rabbimin milletimizi benzer tehlikelerden ve her türlü iç ve dış tehditten korumasını niyaz ediyorum? dedi.

 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanları Demokrasi nöbetlerine yer aldıkları için gururlu olduklarını belirttiler.