Anahtar Kelimeler: Belediyeye teşekkür
  • Salı 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Çarşamba 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Perşembe 41 ° / 23 ° Güneşli

Belediyeye teşekkür

 

Kırıkkale'de korona virüs tedbirleri doğrultusunda iş yerleri geçici süreyle kapanan esnaf grubu, Belediyeye gönderilen gıda paketi dolayısıyla teşekkür etti.

ÖNEMLİ BİR GELİŞME

Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge doğrultusunda bazı iş yerleri tedbir amaçlı ikinci bir emre kadar kapatılmıştı. İş yerleri kapanan ve gelir kaybına uğrayan esnaf grubu arasında yer alan berberler, kuaförler, güzellik salonları, çay ocakları ile iş kaybı yaşayan minibüsçü esnafına geçen hafta Kırıkkale Belediyesinin hazırlanan gıda yardım paketleri ulaştırıldı. Minibüsçü esnafına da yakıt desteği veren Belediyeye, göstermiş olduğu dayanışma örneğinden dolayı iş yeri kapanan esnaflardan teşekkür geldi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Korona virüsün yayılmasının önlenmesi amacı ile iş yerleri kapanan ve zamanlarının büyük bir bölümünü evlerinde geçirmek zorunda kalan esnaf grubunun zor günlerinde yanında olan Belediye Başkanı desteklerine teşekkür eden esnaflar, "Virüs başladığından beri evdeyiz. Çalışamadığımız için gelir kaybına uğradık, bu zor günlerimizde bizlere desteğini esirgemeyen Belediyeye yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.