Anahtar Kelimeler: Çağrı merkezi çalışıyor
  • Cumartesi 40 ° / 23 ° Güneşli
  • Pazar 37 ° / 22 ° Güneşli
  • Pazartesi 37 ° / 20 ° Güneşli

Çağrı merkezi çalışıyor

 

Kırıkkale Valiliğince ihtiyaç sahibi vatandaşlar için oluşturulan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Çağrı Merkezi görevine başladı.

MERKEZ GÖREVE BAŞLADI

Kırıkkale Valiliğince ihtiyaç sahibi vatandaşlar için oluşturulan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Çağrı Merkezi görevine başladı. Vatandaş müracaatlarının daha hızlı ve kolay alınması, taleplerin en kısa sürede yerine getirilmesi amacıyla Vali Yunus Sezer'in talimatı ile kurulan merkezde 10 kişi görev yapıyor. Vali Sezer, yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek, kişilerin sosyal yardımlara daha kolay, etkin ve rahat ulaşmasını sağlamak amacıyla çağrı merkezi oluşturduklarını belirtti.

VALİ BİLGİ VERDİ

Vatandaşların kendilerine hızlı ulaşabilmelerini sağlamayı amaçladıklarını aktaran Sezer, "Gelen taleplere en kısa sürede cevap verebilmek ve ihtiyaçları karşılayabilmek için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çağrı merkezi oluşturduk." ifadelerini kullandı. Vatandaşlar, çağrı merkezine 0 318 224 25 62 ya da 0 545 466 95 31 numaralı WhatsApp hattından mesajla başvuru yapabilecek.