Anahtar Kelimeler: Kırıkkale’ ziyaret
  • Çarşamba 17 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 20 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 21 ° / 8 ° Parçalı bulutlu

Kırıkkale’ye ziyaret

ZİYARETTE BULUNDULAR

Kırıkkale’ye ziyaret

 

Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çimtımar ve Genel Sekreteri Halil Akkaş Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan ve Atletizm İl Temsilcisi Abdullah Yılmaz’ın da bulunduğu ziyaret karşılıklı bilgi alışverişi ile devam etti.

 

 

ZİYARETTE BULUNDULAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’den atletizm branşı ve ihtiyaçları konusunda bilgi alan Çintımar, federasyon olarak Kırıkkale’yi önemsediklerini söyledi. Çintımar, malzeme konusunda da sporcuların yanında olduklarını belirtti. Yeşil Vadi bisiklet yolunun aynı zamanda atletizm müsabakalarında da kullanılabileceğini bundan dolayı da iller arası yapılacak müsabakalara uygun olduğunu buralara müsabaka verilebileceğini belirtti.

BİLGİLER VERİLDİ

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp yaptığı açıklamada; atletizmin gelişimine ve sporcuların desteklenmesine büyük önem verdiklerini vurguladı. İl Müdürlüğü olarak sporun ve sporcunun her zaman yanlarında yer aldıklarını ve desteklediklerini ifade eden Alp, “Sporcularımızın bütün sorunlarında yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu konuda hiç taviz vermiyoruz. Atletizm branşının gelişmesinde ve Avrupa Standartlarına yükselmesinde emeği geçenleri kutluyorum ve federasyonumuzun desteklerinin artarak devam edeceğinin inancındayım” dedi.