Anahtar Kelimeler: Kutlama olmayacak
  • Pazar 9 ° / -1 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 8 ° / -1 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 10 ° / -1 ° Bulutlu

Kutlama olmayacak

Kutlama olmayacak

Kırıkkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 1-7 Mart Günleri kutlanan haftalarını Suriye´nin İdlib bölgesinde hava saldırısı sonucu şehit olan askerlere saygı ve anısına hürmeten kutlamaktan vazgeçtiler.

KUTLAMA YAPILMAYACAK
Kırıkkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı´nda bir araya gelerek Atatürk anıtına çelenk koydular ve basın açıklaması yaptılar. Meydana Kırıkkale Defterdarı İbrahim Bayraktar, yönetimi Kırıkkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimi ve üyeleri katıldı.
Acımız çok büyük diyerek sözlerine başlayan Kırıkkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ferman Aldemir, "Aklımız yüreğimiz şehitlerimiz ve yaralı askerlerimizde. Yol öyle bir yol ki özveriyle yorgunluk bilmeden, memleket ve meslek aşkıyla aşılır ancak. Kendimizden ailemizden önde tuttuk değer sunduklarımızı. Ülke ekonomimizi, iş dünyamızın başarıyla azimli aktörlerini, toprağında üreteni, tezgahında masasında alın teri dökeni, değer üreteni. bunun için çabalayan herkesi. Yüksünmedik yorulmadık, bıkmadık. Çalışmaktan, başkasının sorunlarına sahip çıkmaktan ve çözümü için çabalamaktan. Takdir görmeyi beklemeden değer katmaya baş koyduk."

MEMLEKET SEVDAMIZ
Başkan Aldemir, "Bu sonsuza dek sürecek memleket sevdasıydı. Birbirimizin elini de tuttuk sımsıkı. Genç, yaşlı, kadın, erkek omuz omuza yolumuza da devam ettik. Her sabah doğan güneş yolumuzu aydınlattı. Her gelen yeni günle çoğalırken yüreğimiz aynı heyecanla atıyor. Kendimizi geliştirmeye de yaratımız değeri artırmaya da çalıştık. Ve çalışıyoruz da..Geceleri gündüzlerimize katarak.Gururla ve onurla. Mayamızdaki memleket sevdamız ve meslek aşkımızla. Değişimi de dönüşümü de yönetiyoruz dijitalleşme sürecinde. Ve hazırlanıyoruz ileri teknoloji kullanımıyla sunduğumuz değerimizi artırmaya. Biliyoruz yol uzun bir yol. Daha büyük özveri ve çaba gerektiren. Ama bir şeyi daha biliyoruz. Biz birlikte işimizle bilgimizl, emeğimizle ve ülkemize kattığımız değerle ekonomimizin güçlü bir paydaşı, iş dünyasının güven duyulan danışmanları olarak aynı coşkuyla aynı azimle ve birlikte yürümeye devam edeceğiz."

ÜLKEMİZE DEĞER KATIYORUZ
Aldemir "Biz emeğimizle ülkemize değer katıyoruz. Meslek mensuplarımız, Devlet-Mükellef ilişkilerinde-dönüşümün sağlanması çalışmalarının en ağır yükünü, büyük bir toplumsal sorumlulukla ve özveri içinde yıllardır yerine getirmeye çalışmaktadır. Bilinmelidir ki, tüm kurum ve kuruluşlarımızla karşılıklı anlayış ve işbirliği içerisinde yürüteceğimiz çalışmalarda elde edeceğimiz her başarı ülke ekonomimizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacaktır. Değerli meslektaşlarımız, Üreten ve gelişen Türkiye için gece gündüz demeden çalışmanın ve hizmet etmenin büyük gururunu, şehitlerimiz nedeniyle buruk yaşıyoruz. Şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Tüm meslektaşlarımızın 1 ? 7 Mart Muhasebe Haftası kutlu olsun. "