Anahtar Kelimeler: Partimin emrindeyim
  • Pazartesi 37 ° / 20 ° Güneşli
  • Salı 38 ° / 22 ° Güneşli
  • Çarşamba 38 ° / 24 ° Güneşli

Partimin emrindeyim

Kırıkkale eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz, yerel basında AK Parti’den istifa ettiğine yönelik haber ve iddialara yönelik açıklamada bulundu ve istifa etmediğini, partinin de emrinde olduğunu belirtti.

“İSTİFA ETMEDİM”

Kırıkkale eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz’ın AK Parti’den istifa ettiğine yönelik iddia ve haberlere açıklama geldi. AK Parti eski İl Başkanı Mürsel Akçay’ın istifasının ardından Kırıkkale eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz’ın da istifa ettiğine yönelik haber yayınlamıştık. Sosyal medyada da buna yönelik iddialar ortaya atıldı. Ancak eski Başkan Korkmaz, AK Parti’den istifa etmediğini, partinin de emrinde olduğunu açıkladı.

GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Korkmaz’a yakın bazı kaynaklar aracılığıyla basına bu konuda açıklama yapıldı. Korkmaz’ın net bir şekilde “İstifa haberleri tamamen mesnetsiz ve aslı olmayan bilgi içermektedir. Ben AK Parti’den istifa etmedim ve partimin de sonuna kadar emrindeyim. Haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bu konuda yanlış bilgilendirilmesi bizleri rahatsız etmiştir. Herkes bilsin ki Veli Korkmaz AK Parti’de bu davaya gönül vermiş ve böyle de devam edecektir” dediği öğrenildi.