Anahtar Kelimeler: Temizlik işleri sürüyor
  • Cumartesi 40 ° / 23 ° Güneşli
  • Pazar 37 ° / 22 ° Güneşli
  • Pazartesi 37 ° / 20 ° Güneşli

Temizlik işleri sürüyor

COVİD-19 virüsü ile alınan tüm tedbirlerin yanı sıra Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında şehir merkezindeki tüm cadde ve sokaklarda yıkama işlemleri gerçekleşiyor. Ekipler yıkama yapılan alanlarda daha sonra dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor.

YIKAMA VE İLAÇLAMA YAPILIYOR

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin olarak yapılan bu çalışmalar corona virüsü sonrası daha da sıklaştırarak şehir genelinde tüm cadde ve sokakları yıkama işlemine başlandı. Özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı alt geçitler ve duraklar temiz ve sıhhi olmasına özen gösteren Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını aralıksız olarak devam ediyor. Yollar, kaldırımlar ve alt geçitler önce köpüklü su ve fırçalar eşliğinde temizlenmesinin ardından tazyikli su ile yıkandı.

ARA VERMEK YOK SÜRÜYOR

Yetkililer “Tüm çalışma performansımızı ve mesaimizi corona virüsüne karşı alınan tedbirlere verdik. Bu salgını şehir merkezimiz dışında tutmak için her bir vatandaşlarımızın üzerine düşen görevleri yerine getirmelerini arzu ediyoruz. Şehir merkezi ve mahallelerimizde dezenfekte çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz. Tek temennimiz bu sürecin en iyi şekilde tamamlanmasıdır. Hemşerilerimiz evlerinde kalsın biz temiz ve hijyen bir Kırıkkale için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadesini kullandı.