Anahtar Kelimeler: TÜGVA Rektöre ziyaret
  • Çarşamba 17 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 20 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 21 ° / 8 ° Parçalı bulutlu

TÜGVA´dan Rektöre ziyaret

TÜGVA´dan Rektöre ziyaret

Ziyarette bulundular

 

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale İl Temsilcisi Çağrı Parlak, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan´ı ziyaret etti.

 

 

ZİYARET YAPTILAR

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette TÜGVA İl Temsilcisi Parlak, vakfın çalışmaları hakkında Rektöre bilgiler verdi. Parlak´a Çalışan Gençlik Komisyonu Koordinatörü Mahmut Esad Bozdemir, Medya İletişim Koordinatörü Hasan Akyıldız, Kadın Aile Koordinatörü Besra Bulduk, Üniversite Koordinatörü Muhammet Emin Kankal eşlik etti.

 

PARLAK BİLGİLER VERDİ

Ziyarette Üniversite-sanayi iş birliği başta olmak üzere her türlü bilimsel, kültürel ve sportif faaliyetlerin yapılmasına ilişkin görüşmenin gerçekleştiği ziyarette; gençlerin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya büyük önem verdiklerinin altını çizen TÜGVA Kırıkkale Temsilcisi Çağrı Parlak, bu zamana kadar hayata geçirmiş oldukları ve gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında Aslan´a bilgiler verdi.

 

ZİYARET AÇIKLAMASI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan da TÜGVA Kırıkkale İl Temsilcisi Parlak´a ve vakıf yönetimine teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de iş birliklerinin devam edeceğini belirtti. TÜGVA´nın başarılı çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Rektör Aslan, Kırıkkale il temsilciliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi.