Anahtar Kelimeler: Uzelli’ yardım
  • Salı 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Çarşamba 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Perşembe 41 ° / 23 ° Güneşli

Uzelli’den yardım

 

Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli'den ihtiyaç sahibi Kırıkkaleli hemşehrilerine yardım kolisi gönderdi.

YARDIMDA BULUNDU

Dünya genelini etkisi altına alan ve Türkiye’de de çeşitli vaka ve can kayıplarına yol açan Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli'den ihtiyaç sahibi Kırıkkaleli hemşehrilerine 5 bin aileye gıda paketi yardımında bulundu. İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde milletçe dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterilmesinde örnek davranış sergileyen Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli ihtiyaç sahibi ailelere  valilik aracılığı ile ulaşılacağını açıkladı.

 

UZELLİ AÇIKLAMA YAPTI

Uzelli yaptığı açıklamada; " Çok şükür bizlere ki bir Mübarek Ramazan ayının daha arifesindeyiz. Her sene heyecanla, sabırsızlıkla, özlemle beklediğimiz bu mübarek günlere, bu sene bir hayli buruk giriyoruz. Tüm dünyayı ve ülkemizi saran virüs salgını dolayısıyla, mümkün mertebe evlerimize kapanmış durumdayız. Sevdiklerimizi görememenin, onlara sarılamamanın, bir arada olamamanın üzüntüsünü çok fazlaca yaşıyoruz. Kutsal saydığımız camilerimizde cemaatle namaz kılamama, Cuma namazımızı eda edememe, belki teravih gibi ibadetlerimizi de yapamayacak olmanın acısını en derinimizde hissediyoruz" ifadelerini kullandı.

DESTEK AÇIKLAMASI

Uzelli açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Umuyorum ki, Cenab-ı Hakk'ın izni ile, tüm ülke olarak bu beladan tez zamanda kurtulacağız. Eskisinden daha çok çalışacağız, üreteceğiz ve çocuklarımızın geleceği için hep birlikte el ele daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha huzurlu yarınlara ulaşacağız. Özellikle sağlığımızın ve sevdiklerimizle birlikte olabilmenin, dilediğimizce toplu ibadet edebilmenin ne kadar önemli olduğunu her zamankinden daha iyi anlayacağız" şeklinde konuştu. Uzelli; "Değerli hemşehrilerim; sizlere Valiliğimiz aracılığıyla ulaştırmış olduğum bu Ramazan paketlerini bu kardeşinizden kabul etmenizi istirham ederim. Bu mübarek günlerde dualarınız; vatanımızın, milletimizin, ülkemizin, atalarımızın, evlatlarımızın ve sağlığına kavuşmak isteyen tüm hastalarımızın üzerine olsun" dedi.