Anahtar Kelimeler: Videolu toplantı yaptı
  • Pazartesi 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Salı 39 ° / 22 ° Güneşli
  • Çarşamba 39 ° / 22 ° Güneşli

Videolu toplantı yaptı

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı korona virüsle mücadele ve etkilerini en aza indirme çalışmaları kapsamında video konferans aracılığıyla yapıldı.

TOPLANTI YAPTILAR

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu'nun makamlarında, Yönetim Kurulu Üyelerinin de ekran karşısında olduğu toplantının gündemi tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle başlatılan yardım kampanyalarına verilecek destek oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından alınan tedbir uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Daha önce hizmet binasının dezenfekte edilerek ilaçlanması, katlara dezenfektan sıvıların yerleştirilmesi, çalışma saatlerinin düzenlenmesi, odaya gelen ziyaretçilerin ve çalışanların vücut sıcaklıklarının sürekli ölçülmesi, online başvuru ve online belge verilmesi gibi tedbirlerin alındığı TSO’da bu haftaki Yönetim Kurulu Toplantısı da video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

DESTEK ÇAĞRISI YAPILDI

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu'nun makamlarında, yönetim kurulu üyelerinin de bilgisayar ve cep telefonları aracılığıyla katıldıkları video konferanslı toplantının gündeminde salgın nedeniyle başlatılan milli dayanışma kampanyasına verilecek destekler görüşüldü. İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini hatırlatan Başkan Varlı, alınan tedbirlere herkesin uyması gerektiğini söyledi. Yurt genelinde başlatılan ‘Biz Bize yeteriz Türkiyem’ milli dayanışma kampanyasına TSO olarak 10 bin TL bağışta bulunduklarını ifade eden Varlı, tüm oda üyelerine ve imkanı olan tüm vatandaşlara da bu kampanyaya destek olma çağrısı yaptı.