Anahtar Kelimeler: Welly Kitchen açıldı
  • Cuma 27 ° / 9 ° Güneşli
  • Cumartesi 27 ° / 11 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 27 ° / 11 ° Parçalı bulutlu

Welly Cafe ve Kitchen açıldı

Welly Cafe ve Kitchen açıldı

Kırıkkalelilere hizmetin en kalitelisini sunmayı amaçlayan Welly Cafe ve Kitchen kapılarını müşterilerine açtı. Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı İşletme sahibi Veli Uça, hizmete açılan ve Kırıkkale'nin imajına pozitif bir katkı sağlayan mekânda her kesime hitap eden menüler bulabileceğini ifade etti.

 

 

AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

Açılış töreninde ilk olarak dua okundu ardından kurban kesildi. Törene Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Süleyman Köstekli, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, İYİ Parti İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı, Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgüt başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

ZENGİN BİR MÖNÜ VAR

Ovacı Mahallesi Hürriyet Caddesi Aybimaş'ın tam karşısında bulunan nezih ve ferah bir ortamda hoşça vakit geçirebileceğiniz Welly Cafe ve Kitchen diğer işletmelere nazaran çok özel lezzetler sizleri bekliyor. Welly Cafe ve Kitchen  İşletme sahibi Veli Uça, bu ismin damaklarda iz bırakan özel menüleri ile zihinlere kazınacağını söyledi. Uça, kahvaltı tabaklarının öne çıkan lezzetler olduğunu dile getirdi. Uça, “Çayın yanında domates, salatalık, zeytin, peynir var. Bunun yanında hafif kahvaltı sevenler için simidi, yumurtası, peyniri, sosisi ile hafif kahvaltı tabağı seçeneklerimiz bulunuyor. Sabahın çok erken saatlerinde işe gidip evinde kahvaltıya zaman ayıramayan müşterilerimiz için çok erken saatlerde çıkan sıcak poğaçalarımız, simitlerimiz yetişiyor” dedi.

 

UÇA BİLGİ VERDİ

Uça, "Yemek menülerinde iddialı olduğumuz gibi içecek menülerimizde de iddialıyız. İnanılmaz bir lezzeti var. Bunun yanında şirinler milkshake içeceğimiz de önerdiğimiz içecekler arasında geliyor. Tatlılarımız ve dondurma çeşitlerimiz için ayrı parantez açmak gerekiyor. Tamamen doğal bir şekilde üretiliyor. Taze meyveler ve hakiki sütten muhteşem ürünler ortaya çıkarıyoruz. Pasta bölümümüzde birbirini tamamlayan lezzetlerin karışımlarını sağladık. Özel günlerimizde tasarım pastalar hazırlıyoruz. Sloganımız siz hayal edin biz gerçekleştirelim şeklinde” dedi.