Anahtar Kelimeler: Yeni seçim bürosu açıldı
  • Perşembe 16 ° / 0 ° Güneşli
  • Cuma 16 ° / 0 ° Güneşli
  • Cumartesi 16 ° / 0 ° Güneşli

Yeni seçim bürosu açıldı

Yeni seçim bürosu açıldı

 

MHP´den Kırıkkale´ye çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar´ın Yenimahalle Seçim Komite Bürosunun açılışı gerçekleşti.

SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Birlik ve beraberlik sergileyen,  MHP, hafta sonu da Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar´ın Yenimahalle Semti Komite Seçim Bürosunun açılışını gerçekleştirdi.  ?Kırıkkale´ye Serdar Yarar, Başkan Yarar? şeklinde sloganlar eşliğinde vatandaşlar başkan adayı Yarar´a destek verdiler. Soğuk havaya aldırmadan Yenimahalle seçim bürosunun önünde bulunan coşkulu kalabalık, davul zurna eşliğinde renkli görüntüler oluşturdu. Plevne  Caddesi üzerini dolduran vatandaşlar, ellerine parti bayrakları alarak başkan adayı Yarar´a büyük destek verdi. Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine cadde üzerini dolduranlar, 31 Mart´ta Yarar´ı belediye başkanı yapma sözünü verdiler.

3 HİLALİ BELEDİYEYE ASACAĞIZ

Açılıştan önce bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu,  ?Bildiğiniz üzere 30 büyükşehirde cumhur ittifakını adaylarını çıkartıp seçime girecek. Bunun yanında 51 il ve ilçelerde cumhur ittifakının mensupları olan AK Parti ve MHP ayrı ayrı ayrı adaylarını gösterip seçime girecek. Bizler, milli maneviyatları ön planda olan vatanına, milletine, bayrağına saygılı adayları sizlerin teveccühü genel merkezin kararıyla aday yaptık? dedi. Baloğlu, ?Belediye başkan adayımız Serdar Yarar, Kırıkkale´nin öz evladıdır. İnşallah sizlerin de desteğiyle 31 Mart seçimini kazanacağız.   1989 yılında, 1999 yılında yetki verdiniz MHP hizmet yaptı. İnşallah sizlerin de desteğiyle 2019 yılında da sizlerin desteğiyle MHP´nin üç hilal bayrağını belediyeye asacağız. Herkes elini değil, tüm vücudunu taşın altına koyacak. Sizlerden özellikle rica ediyorum. Girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayalım? şeklinde konuştu.

 

KAPI KALDIRILACAK

Göreve gelirse başkanlık makam kapısının kaldırılacağını beyan eden MHP Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, göreve gelmeleriyle birlikte yıllardır çözülemeyen halk otobüs sorununu çözeceklerini ifade etti. 40 soruna 40 projeyle geldiklerini vurgulayan Yarar, ?Ben Kırıkkale´de doğdum, Kırıkkale´de yaşamaktayım. İnşallah başkanlık görevine seçildiğim zaman Kırıkkale´yi MHP´nin üretken belediyecilik hizmetiyle buluşturacağız. Kırıkkale´de yaşanılan sorunları ben çok iyi biliyorum. İnşallah bunların hepsi çözüme kavuşacaktır? dedi.

SORUNLAR BİTECEK

Mahalle mahalle sorunların sona ereceğini ifade eden Yarar, ?Büyük zafer uğruna çıktığımız bu kutlu yolda Kırıkkale´mizin hizmetkârı olmaya hazırız.  Birlik ve beraberlik içerisinde inanın çok büyük önemli işlere imza atacağız. Yıllardır çözülemeyen otobüs sorununu, ekmek fırınını, tozlu çamurlu yollarını, bunun gibi birçok sorunları inanın bana çözüme kavuşturacağız. Ve şunu söylüyorum benim halkımla aramda kapı olmayacak. Belediyede makamda bulunan o kapıyı kaldırarak, bütün gönüllerimize, bütün kesimlerimize kapımız açık olacaktır? şeklinde konuştu.

ÜRETKEN BELEDİYE

Yarar,  ?Ben bu memleketin, bu toprakların çocuğuyum. İnşallah sizlerin desteğiyle göreve geldiğimizde,  1 Nisan´dan Kırıkkale´nin sorunlarını çözeceğiz. Başkanlık görevine geldiğimde başkanlığım ve halkımız arasında kapı bulunmayacak. Makamımda bulunan kapım her zaman halkımıza açık olacak, kapıları kaldıracağız. Herkese adaletlice davranacağımızın sözünü veriyorum. Üretken belediye ve markalaşmakta Kırıkkale´yi değiştireceğiz. Sizlerle gönül gönüle vererek bir değişim yapacağız.´´ dedi.

TARİH YAZACAKTIR

MHP Milletvekili Halil Öztürk ise, ?24 Haziran seçimlerinde bizleri yalnız bırakmadınız. Sandıklara sahip çıkarak, herkesi ziyaret ederek MHP´nin cumhur ittifakının önemini anlattınız ve Allah´ın takdiriyle, sizlerin desteğiyle MHP´den milletvekili çıkarttık. Şimdi 31 Mart seçimlerine giden süreçte, bu azmi, bu heyecanı taşımanız, kim varsa her birine ulaşarak bu seçimi MHP´yi hem il merkezinde hem de bütün ilçelerimizde, kasabamızda, MHP´yi başarılı kılmamız gerekir. 31 Mart seçimlerinde MHP, yeniden tarih yazacak. Biz seçildiğimiz günden itibaren sizleri biran olsun yalnız bırakmamaya çalıştık? dedi.  Yenimahalle Komitesi Seçim Bürosunda Ankara Milletvekili Genel Başkan Baş Danışmanı Kadın Kolları Genel Koordinatörü MYK Üyesi Nevin Taşlıçay, İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, birer konuşma yaptılar. Kırıkkale ve Serdar Yarar için her zaman yanlarında olduklarını beyan ettiler.