Anahtar Kelimeler: Ziyaretlerini sürdürdü
  • Çarşamba 17 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 20 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 21 ° / 8 ° Parçalı bulutlu

Ziyaretlerini sürdürdü

Ziyaretlerini sürdürdü

Yarar ziyaretlerde bulundu

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, ziyaretlerini hafta sonu da sürdürdü. Yarar, ziyaretler konusunda bilgiler verdi.

SERGİ ZİYARETİ

İlk önce 24 Kasım sergisine katılan Yarar, ?Milliyetçi Hareket Partisi MDK Başkanı Kırıkkale Milletvekili´miz Halil ÖZTÜRK Bey ile Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Şehit Öğretmenler sergisine katıldık. Bu şahane organizasyonu düzenlediği için Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanımız Tolgahan TORAMAN´a, yönetimine ve teşkilatına teşekkür ediyorum? dedi.

SENDİKA ZİYARETİ

Daha sonra Türk Eğitim Sen´i ziyaret eden Yarar, ziyaretle ilgili açıklama yaptı ve ?Milliyetçi Hareket Partisi MDK Başkanı Kırıkkale Milletvekilimiz Halil ÖZTÜRK Bey ile Türk Eğitim Sendikası´nı ziyaret ederek sendika başkanımız YÜCEL KARABACAK ve değerli eğitimcilerimizin öğretmenler gününü kutladık? dedi.

KESKİN ZİYARETİ

Keskin´de de ziyaretlerde bulunan Yarar, ?Keskin Cumhuriyet Meydanında kıymetli hemşerilerimiz ile bir araya geldik. Değerli esnaflarımızı ziyarette bulunduk. Keskin bizleri bağrına bastı, bizlerde bütün Kırıkkale´yi bağrımıza basacağımızın sözünü veriyoruz? diye konuştu.