Anahtar Kelimeler: Muhteşem düğün töreni

Muhteşem düğün töreni

Muhteşem düğün töreni

Hatice-Hacı Vural’ın kızı Gökçenur, Hatice Ertuğrul Demircan’ın oğlu Ümitç ile hayatını muhteşem bir düğün töreni ile birleştirdi.

RENKLİ BİR DÜĞÜN

Hatice-Hacı Vural’ın kızı Gökçenur, Hatice Ertuğrul Demircan’ın oğlu Ümitç ile hayatını muhteşem bir düğün töreni ile birleştirdi. Düğün törenine Kırıkkale Valisi Mehmet Makas başta olmak üzere, AK Parti il Başkanı Engin Pehlivanlı ,belediye başkanları, siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri, medya temsilcileri katıldı. Kız tarafının İslami Değerler Külliyesi Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Akyön’e akraba, oğlan tarafının ise Çerikli Belediye Başkanı Erkan Çağlar’a akraba olduğu öğrenildi. 

VALİ TEBRİK ETTİ

İki tarafın da yakınları genç çifti ve ailelerini yalnız bırakmadı. Düğüne katılanlar çifti tebrik ederken, ailelerini de kutladı. Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’da hem çiftleri ve hem de yakınlarını tebrik etti. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreni muhteşem şekilde başladı ve görkemli etkinlikler ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.   • Salı 39 ° / 27.3 ° Güneşli
  • Çarşamba 39.3 ° / 27.8 ° Güneşli
  • Perşembe 40.8 ° / 28.2 ° Güneşli